Projekty graficzne

Projektujemy co tylko chcesz. W każdej postaci!

 

 

_
_

Projektowanie wizytówek

Wizytówka to niewielka, ale niezwykle ważna forma promowania firmy. Powierzchnia jaką oferuje jest jednak w zupełności wystarczająca, aby umieścić na niej informacje na temat tego, czym się zajmujemy, nasze dane oraz adres naszej strony internetowej. Wizytówki idealnie mieszczą się w zakładkach portfela, dzięki czemu, partnerzy oraz potencjalni klienci, będą mogli mieć je zawsze pod ręką.

Projekty wizytówek tworzymy w takim formacie, jaki potrzebujesz!

projektowanie wizytówek kościan
projektowanie ulotek kościan
_

Projektowanie ulotek

Ulotki reklamowe to świetna forma promocji przedsiębiorstwa. Można na niej zawrzeć najważniejsze informacje na temat usług lub produktów, jakie chcemy w danej sytuacji reklamować. Istotną kwestią jest przede wszystkim minimalizm. Tworzymy ulotki które przedstawiają jasne hasła, są przejrzyste i przede wszystkim oryginalne.

Napisz do nas, w jakim formacie ulotek potrzebujesz, a my zrobimy wszystko co możemy, abyś był zadowolony!

_

Projektowanie banerów

Banery reklamowa to forma promocji o dużych wymiarach. Nic dziwnego, że jest tak niezwykle popularna… Dobrze wykonany baner przykuwa uwagę, wpada w oko i zostaje w głowie na dłużej!

Umieść baner reklamowy zaprojektowany przez Invento Studio w pobliżu ruchliwych dróg lub w dobrze widocznym miejscu i zwiększ zainteresowanie swojej firmy.

Projektowanie logo kościan - Invento Studio